top of page

Wesela, Komunie, uroczystości i imprezy rodzinne

W tym ważnym dla Państwa dniu zadbamy o wszystkie istotne detale, by uroczystość na długo pozostała w pamięci wszystkich weselników, a Państwu Młodym pomożemy się zrelaksować i bawić się pełną piersią.
Zarówno walory samego obiektu, obsługa i doskonała kuchnia gwarantują najwyższą jakość i profesjonalizm.   
Piękna sala balowa w stylu rokoko, XVIII wieczny pałac i park doskonale nadają charakteru temu radosnemu wydarzeniu! Organizujemy śluby i wesela plenerowe.  Dla Gości oferujemy komfortowe zakwaterowanie. Zapewniamy doskonałe warunki by zorganizować niepowtarzalne przyjęcia okolicznościowe w gronie rodziny i przyjaciół.

 

Imprezy firmowe, szkolenia, konferencje

W czasie eventu firmowego cały zespół pałacowo - parkowy oddajemy do Waszej dyspozycji.​

Organizujemy spotkania firmowe, konferencje i szkolenia w zimowej aurze i wspaniałych, barokowych i ciepłych wnętrzach.

W okolicznych lasach organizujemy wyjątkowe kuligi lub przejażdżki bryczką w końskich zaprzęgach z pochodniami, grzanym winem i muzyką.

Pałac Popowo dysponuje trzema salami eventowo - konferencyjnymi od 15 - 120 osób. Sztukaterie, doskonała akustyka, oświetlenie i smaczna wielokrotnie nagradzana kuchnia to przepis na sukces spotkania firmowego!

Atrakcje w okolicy, zabytki, przyroda i sport

W okolicy czekają na Państwa miasta ciekawe, z wieloma atrakcjami - Poznań, Leszno, Kościan, Głogów, Wschowa, Wolsztyn, Grodzisk Wielkopolskiklasztory cystersów w Przemęcie i Wieleniu, które zwiedzamy w czasie spływów kajakowych, największe w Europie Muzeum Parowozów w Wolsztynie, liczne zabytkowe kościoły, dwory i pałace, rezerwaty przyrody, Wyspa Konwaliowa, którą odwiedzimy w czasie spływu, Śmigiel – miasto wiatraków, lasy z grzybami, zarybione jeziora, czy malownicza wieś Czacz z największym polskim pchlim targiem pełnym antyków, bibelotów i innych towarów. Boszkowo - jeden z największych i najlepiej rozwiniętych miejscowości wypoczynkowych nad jeziorem  w Wielkopolsce oddalone jest o jedyne 8km.

 

 

Więcej na temat atrakcji gminy Przemęt oraz całego powiatu wolsztyńskiego dowiecie się Państwo tutaj

 

http://www.powiatwolsztyn.pl/warto-zobaczyc_cms_37_34.html

 

Restauracja w Poznaniu Pałacowa Spiżarnia

Od lat Pałac Popowo Stare kojarzy się jego Gościom ze wspaniałą atmosferą, cudownymi wnętrzami i pięknem barokowej rezydencji... Ale przede wszystkim z doskonałą staropolską kuchnią.Nie pozostało to bez echa i do fanów pałacowych specjałów dołączyła telewizja TVN i kilka innych mediów - prezentując dania i przepisy wprost z naszej Spiżarni w swoich programach!

W menu można znaleźć takie przysmaki jak czernina na kaczych podrobach z kluseczkami, gęś lub kaczka faszerowana podana z jabłkami i żurawiną w odświętnych białych skarpetach, czy wykwintną zupę z polskich raków.

W naszej poznańskiej restauracji spróbujesz wszystkich specyjałów pałacowej kuchni w wyjątkowych wnętrzach starej miejskiej willi i zaczarowanym ogrodzie.

 

Pałacowa Spiżarnia

Poznań; Podolany              

ul. Zakopiańska 211

bottom of page