top of page

Pokoje i Apartamenty

Apartament "Szołdrskich"

 

W pałacowej scenerii oddajemy dla Państwa wygodny i urządzony antykami Apartament. Przestronna sypialnia i osobna część wypoczynkowa mogą być wykorzystane zarówno przez dwie, jak i cztery osoby. Apartament położony jest na piętrze z wyjściem do pięknej sali balowej w stylu rokoko.

Apartament posiada łóżko małżeńskie, łazienkę z prysznicem i kosmetykami, telewizor. Goście mają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu.

 

 

Pokój deluxe "Kochanków"
 

Kameralny pokój z widokiem na ogród i park. Pokój znajduje się na parterze i sąsiaduje z salonem, skąd Goście mają bezpośrednie wyjście do ogrodu.

Pokój posiada łóżko małżeńskie, telewizor, łazienkę z wanną, kosmetykami oraz oknem. Goście mają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu.

             Pokój dla Dwojga z wygodną łazienką i

        wanną w sąsiedztwie salonu

        wypoczynkowego i wyjściem do parku 

        Często rezerwowany w pakiecie "Ucieczka

                                     Kochanków"  

Pokój deluxe "z Duchem"
 

Według kilku osób, które spały w tym pokoju, czuć w nim pewną energię. Mówi się, że to za sprawą samej Balbiny Szołdrskiej, pierwszej właścicielki pałacu. Pokój położony jest na piętrze obok sali balowej. Jest pięknie urządzony, główny element stanowi okazały piec kaflowy, a z okna widać ogród i park.

Pokój posiada dwa pojedyncze łóżka, telewizor, łazienkę z prysznicem i kosmetykami. Goście mają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Pokój deluxe "Jeźdźca"
 

Przestronne i jasne wnętrze, stylowo urządzone z myślą o miłośnikach koni, które są obecne w pałacowej stajni. Z okna pokju na parterze rozpościera się widok na ogród i staw. 

Pokój posiada dwa pojedyncze łóżka oraz aneks wypoczynkowy, telewizor, łazienkę z prysznicem i kosmetykami. Goście mają bezpłatny dostęp do bezprzewodowego Internetu oraz mogą skorzystać z bezpłatnego parkingu.

Pokoje Rodzinne

 

Przestronne wnętrza i osobne sypialnie zapewniają komfortowy pobyt całej rodzinie, która ma do dyspozycji wiele atrakcji. Więcej informacji o możliwościach spędzenia czasu wolnego uzyskacie Państwo od naszego personelu.

Pokoje Rodzinne przygotowane są na przyjęcie czterech osób. W jednym z nich jest możliwość wstawienia dodatkowego łóżka. Posiadają jedną łazienkę z prysznicem i kosmetykami oraz telewizor. Dodatkowo Goście mają do dyspozycji bezpłatny i bezprzewodowy Internet oraz parking. 

Ilość pokoi: 2

 

 

​Pokoje standardowe w Domu Koniuszego

 

Pokoje standardowe zlokalizowane są w Domu Koniuszego, budynku stojącego obok pałacu. Charakteryzuje je rustykalny styl. Każdy pokój ma wyjście na mały taras. Z budynku rozpościera się widok na zabytkowy pałac, staw i park. Pokoje wyposażone są w dwa pojedyncze łóżka, łazienki z prysznicem i kosmetykami oraz telewizor. Goście mają do dyspozycji bezpłatny parking.

Ilość pokoi: 5

 

 

Wkrótce

 

 

Rezerwuj bezpośrednio telefonicznie lub mailowo i korzystaj z przywilejów: bezpłatnego wi-fi w Pałacu i parkingu, dłuższej doby hotelowej (w zależności od dostępności pokoi), upgrade'u do pokoju wyższej kategorii (w zależności od dostępności pokoi), zniżek. 

 

tel. 65 549-85-75   info@palac-popowo.pl

bottom of page