top of page

Imprezy integracyjne - szkolenia - konferencje - spotkania 

Konferencja, czy szkolenie nie musi być nudne!

Zieleń drzew za oknem, ćwierk ptaków, świeże powietrze i zabytkowe wnętrza tworzą szczególną atmosferę.

​Pałac Popowo Stare to doskonałe miejsce na organizację firmowej imprezy, czy spotkania w wyjątkowej atmosferze barokowej rezydencji i zapachu znanej i wielokrotnie nagradzanej staropolskiej kuchni.

Specjalizujemy się w organizacji imprez tematycznych, nawiązujących do historii i charakteru Rezydencji. Koncerty kameralne, barokowe bale, duchy w rokokowych wnętrzach pałacu. Posiadamy duże doświadczenie w organizacji eventów dla firm i instytucji. Najważniejsze jest dla nas Państwa zadowolenie z pobytu w Pałacu Popowo i osiągniecie zamierzonego rezultatu - szkolenia, integracji i motywacji pracowników w niepowtarzalnym miejscu. Działamy szybko, profesjonalnie, a doświadczony zespół indywidualnie traktuje każdego Klienta i Gościa.

 

Oddajemy do Państwa dyspozycji dwie przestronne sale konferencyjne z naturalnym oświetleniem, które mogą pomieścić od kilku do ponad 100 uczestników. 

Wyposażenie sal: flipchart, projektor multimedialny, ekran, materiały piśmiennicze, bezprzewodowy dostęp do Internetu.

 
Sala konferencyjno-balowa o powierzchni 96 m2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Salon o powierzchni 55 m2
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Oferujemy dodatkowo przerwy kawowe i lunche. Na specjalne życzenie lunch możemy podać w plenerze (bufet lub zasiadany), a wieczorem przygotować integracyjnego biesiadnego grilla lub wykwintną kolację w sali rokoko.

 

Miejsca postojowe dla samochodów i autokarów udostępniamy bez dodatkowych opłat.

 

Posiadamy 12 pokoi i apartamentów w dwóch budynkach, w których dysponujemy 29 łóżkami. W przypadku większych grup pomagamy zorganizować nocleg w okolicznych obiektach. 

W przypadku wynajmu pokoi, śniadanie jest wliczone w cenę pokoju.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Tańce, hulanki, swawola!

 

Według wytycznych Klienta organizujemy imprezy taneczne, bale, rauty, uroczyste kolacje w blasku świec i przy akompaniamencie klasycznej muzyki na żywo. Pałacowe wnętrza to powrót do czasów baroku, które pasują do eleganckich i konkretnych eventów firmowych. Na terenie parku przygotujemy biesiadę grillową z wyrobami ze świniobicia, z domowym smalcem i małosolnymi ogóreczkami. Towarzyszą temu dźwięki muzyki granej przez zespół muzyczny, DJ`a,  bądź popisy karaoke uczestników zabawy!

 

Zapewniamy także wszelkie dodatkowe atrakcje, wykorzystując w pełni walory naturalne i infrastrukturę Przemęckiego Parku Krajobrazowego. Spływy kajakowe, loty balonem, przejażdżki bryczkami, kuligi, wycieczki konno, rowerowe i nordic walking. Na terenie parku zapewniamy obsługę muzyczną imprezy, organizację konkursów i gier zespołowych (łucznictwo, zorbing, tyrolka, walki gladiatorów, gigantyczne piłkarzyki, piłka nożna, siatkówka, quady, wędkarstwo i wiele wiele innych. Współpracujemy z renomowanymi firmami zewnętrznymi, wszystkie zabawy są prowadzone przez doświadczony personel co daje gwarancję bezpieczeństwa i profesjonalizmu.

 

 

 

bottom of page